|MM| - Szent István-nap

|MM| - Szent István-nap
Aug
Munkacsymost Augusztus 20 Fb Social Jav
​Munkácsy Most Szent István napján - Ismét remek programokkal várjuk a múzeumba a művészetkedvelő közönséget!

PROGRAMOK:

2023.08.19:

• 15:00 és 17:00 Boronyák Gergely, a Cervinus Teátrum színészének szubjektív tárlatvezetése (kiegészítő jeggyel)

2023.08.20:

• 10:30 Dr. Péti Miklós fordító, egyetemi oktató szubjektív tárlatvezetése (kiegészítő jeggyel)
  • 15:00 Gyarmati Gabriella, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum művészettörténészének tárlatvezetése (kiegészítő jeggyel)
  • 16:00 Hámori Gabriella színésznő szubjektív tárlatvezetése (kiegészítő jeggyel)

A termek befogadóképessége limitált, a tárlatvezetéseken egyszerre maximum 70 fő tud részt venni, ezért kérünk mindenkit, hogy időben (esetleg hamarabb) érkezzen.

Elővételi jegyek vásárolhatók a múzeum jegypénztárában.

JEGYÁRAK:

2023. 08.19-én a szarvasimuzeum.hu/munkacsymost oldalon feltüntetett jegyárak érvényesek, 08.20-án a belépés díjtalan.

A tárlatvezetéseken való részvétel kiegészítő jegyhez kötött.

A kiegészítő jegy ára: 1000 Ft

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

További programok