INFUSION TRIÓ koncert

INFUSION TRIÓ koncert
Oct
Cover Page Page 0001 Jpg
​2023 október 7-én 19:30 -kor az INFUSION TRIÓ ad koncertet a Szarvasi Tessedik Sámuel Múzeumban!

Ezen az estén a népszerű együttes egyedülálló zenei élményt kínál, amelyben a jazz, a funk és a világzene olvad össze, hogy feledhetetlen hangulatot teremtsen a hallgatói számára. A zenekar különlegességét főként a hangszerválasztás határozza meg. Az elektromos hegedű, elektromos cselló, a basszusgitár és elektromos dob, melyek mindegyike rendkívül egyedi hangzást ad. A másik meghatározó innováció a looper technika alkalmazása, mely segítségével a színpadon képesek rögzíteni a lejátszott anyagot és valós időben visszajátszani azt. Ezáltal igazán különleges hatást hoznak létre előre rögzített felvételek használata nélkül. Ne hagyják ki ezt a különleges koncertet, amely garantáltan magával ragadó zenével és emlékezetes pillanatokkal szolgál majd! Jegyek 1500 Ft.-os áron kaphatók a múzeum pénztárában, így már most érdemes lefoglalni a helyeket erre az estére!

Ďalšie programy